Přivážíme Vám to nejlepší

Až z daleké Kanady

Jednička v Kanadě a jedna z celosvětově nejlepších značek v produkci grilů a příslušenství.

Strategická je oblast plynových grilů s velmi bohatým sortimentem a nejmodernější vzorovou výbavou.

Kvalita je na velmi vysoké úrovni, což dokazují i až doživotní záruky na většinu modelů a minimum reklamací.

Elegance, luxusní vzhled a jednoduchost ovládání jdou příkladem pro konkurenci.

Vysoký výkon těchto grilů umožňuje jejich celoroční provoz. Už jste grilovali někdy na silvestra? S Napoleonem žádný problém ;-)

 

Co je v balení a jak vypadá?

U všech skříňových modelů je potřeba složit uzavřený podstavec, na který se postaví již skompletovaná hlava grilu i s víkem. Následně se osadí boční police a máte hotovo. Obnáší to cca. 45 minut u řady Triumph, přes 1,25 hodiny u řady LE až po asi 2 hodiny u řady Prestige.

Model Prestige PRO665 je již kompletně připraven, osadí se pouze poličky, takže čas montáže je do 30 minut.

Součástí balení je i český návod a připojovací sada (kromě vestaveb) pro připojení k plynové láhvi 5-10 kg.

Každé balení grilu obsahuje i etikety s výrobním číslem, které je potřeba vždy, pokud byste snad vyjímečně měli nějaký technický problém. V takovém případě prosíme vždy o fotodokumentaci. Samotné číslo je samozřejmě i na grilu, bývá uvnitř spodní skříně.

Grily nad 40 kg váhy posíláme na dřevěné nevratné paletě. Je to hlavně kvůli bezpečnosti a proti poškození grilu.

 

 

A co znamená ?....

Vlastní technické názvosloví

A co znamená ?....

Vlastní názvosloví

Sizzle Zone (TM) = nejslavnější a nejdůležitější specialita od Napoleona tzn. infračervená keramická zóna resp. speciálně vyvinutý hořák s vysokou teplotou až 800°C, nejvhodnější pro vysoká masa - steaky. Keramický hořák s tisíci porty vytváří infračervené teplo (pokud zrovna nestojíte na sluníčku, tak se opravdu rozsvítí do oranžova), teplota naběhne velmi rychle, keramika ji absorbuje a začne se rozžhavovat. Při porovnání výkonu a spotřeby je tento hořák úspornější, než klasický trubkový hořák. Díky tomuto intenzivnímu žáru je grilování steaků radost. Na talíř dostanete lahodné, šťavnaté maso a za méně než polovinu běžné grilovací doby.

 

WAVE(TM) = detail, kterým jsou vlnité rošty, omezuje propadnutí drobných grilovaných surovin

 

JetFire(TM) = spolehlivé mechanické zapalování jednotlivých hořáků v každém ovládacím knoflíku (kromě některých infračervených hořáků). Jednodušše otočíte knoflíkem, "cvak" a jiskra zapálí triskou požadovaný hořák.

 

i-GLOW resp. Night Light(TM) = praktické podsvětlení (neonové) ovládacích knoflíků v příjemném modrém odstínu (na tužkové baterie nebo v případě vnitřního osvětlení grilu komplet na 220 V)

 

ACCU-PROBE (TM) = kvalitní masivní kovový teploměr zabudovaný ve víku

 

Charcoal Tray (TM) = doplněk, který provoní Váš gril uzenou vůní různých dřevin. Existuje ve formě trubice, která se vkládá do grilu na hořáky a v ní se pomalu pálí dřevěné štěpky a nebo u modelu Prestige PRO665 je již integrovaná zásuvka s vlastním malým hořákem.

 

Charcoal Cast Iron and Smoker Tray = doplněk, kterým upravíte Váš plynový gril Napoleon® pro grilování na dřevěném uhlí. Tato litinová vložka se jednodušše vloží pod rošty přímo na holé hořáky, nasype se dřevěné uhlí či brikety a snad a rychle je podpálíte plynovými hořáky. Tento doplněk je vhodný především pro grily řady LE a větší.

 

Výroba

Jak a kde vzniká Napoleon

Když má váš soused gril Napoleon, je celkem přirozené mu ho závidět. Rafinované zpracování inspirované kuchařským řemeslem jsou pokušením i pro muže se silnou vůlí. Tento TV spot je toho ukázkou i s nečekaným, humorným nádechem. Grilování s Napoleonem a jeho speciálními doplňky jako SIZZLE ZONE ™ přináší nevšední zážitek.
 

Napoleon

A známé tváře